شرایط استفاده

شرایط استفاده برگزارکنندگان

موضوع همکاری

سایت گردهما، سرویسی آن لاین برای معرفی، اطلاع رسانی و فروش بلیت اینترنتی مخصوص هر برگزاری است.

"برگزاری" عبارت است از رویدادی با زمان، مکان و تعریف مشخص از نحوه اجرا که توسط فرد یا افرادی برگزار می‌شود و عده ای می‌توانند در آن شرکت کنند. حضور افراد در برگزاری می‌تواند رایگان یا در قبال پرداخت مبلغی صورت گیرد.

"برگزارکننده" شخصی حقیقی یا نماینده شخصی حقوقی است که صلاحیت لازم برای معرفی برگزاری، انتشار اطلاعات درباره برگزاری، دریافت درآمد ناشی از برگزاری و یا بازپرداخت دیون (در صورت تغییر یا لغو برگزاری) را دارد.

در صورتی که گردهما در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود، می‌تواند بدون اعلام قبلی اقدام به حذف صفحه ایجاد شده برای یک برگزاری کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند:

 • عدم صلاحیت برگزارکننده در معرفی برگزاری، انتشار اطلاعات آن، دریافت درآمدهای حاصل از بلیت فروشی یا عدم صلاحیت و توان کافی وی برای برگزاری برگزاری اعلام شده
 • استفاده از امکانات گردهما برای انتشار اطلاعات شخصی یا گروهی، تبلیغ، ارسال بدافزار و ویروس، خرید و فروش کالا و خدمات یا هر استفاده تجاری و غیرتجاری خارج از چهارچوب همکاری تعریف شده با گردهما
 • غیرقانونی یا غیرواقعی بودن برگزاری
 • تحت تعقیب قرار گرفتن برگزار کننده یا تخلف وی از قوانین کشور که موجب عدم صلاحیت برگزارکننده برای برگزاری برگزاری شود (به تشخیص گردهما).

محتوای صفحه برگزاری

برگزارکننده موظف است محتوای صفحه برگزاری را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه دهد

 • احراز شرایط ارایه اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و مصنفین
 • رعایت کلیه ضوابط و قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت
 • استفاده از امکانات گردهما فقط به منظور دست یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری با گردهما

کلیه محتوای ارسالی به گردهما، شامل متن، عکس، قیمت ها و شرایط، فیلم و غیره ابتدا توسط مسئولین گردهما بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد برگزاری حداکثر طی مدت ۱۲ ساعت کاری گردهما در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارایه شده کاملاً مختار است. گردهما می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار کننده نبوده و تغییری عمده و اساسی در ارکان برگزاری ایجاد نکند.

استرداد بلیت خریداری شده توسط خریداران

قوانین استرداد بلیت از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود و برگزارکننده می‌تواند حداکثر تا زمان شروع برگزاری، موعد استردارد بلیت را تعیین کند

در صورت بروز تغییرات اساسی در برگزاری مانند تغییر زمان، مکان یا موضوع برگزاری، خریدار حق دارد بدون هیچ گونه قید و شرطی بلیت خریداری شده را پس بدهد و کل پول پرداختی را دریافت کند

در صورت ارایه درخواست های متعدد و بیش از حد معمول برای استرداد بلیت (به تشخیص گردهما) گردهما می‌تواند راساً برای پس گرفتن بلیت و استرداد هزینه پرداخت شده اقدام کند.

در صورت عودت مبالغ دریافت شده توسط گردهما به شرکت کنندگان، برگزارکننده موظف است کارمزد سرویس گردهما، هزینه های مربوط به نقل و انتقال وجوه را به گردهما پرداخت کند. گردهما می‌تواند این مبلغ را از سایر حساب ها و برگزاریهای کنونی همین برگزارکننده وصول نماید.

تغییرات در برگزاری

در صورت بروز هرگونه تغییراساسی در برگزاری، برگزارکننده موظف است بلافاصله پس از آگاهی از آن ها، چنین تغییراتی را در صفحه برگزاری اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل) و تلفنی به اطلاع گردهما رسانده و به شرکت کنندگان آن برگزاری نیز اطلاع رسانی کند. اگر تغییرات اساسی باشند یا برگزاری کاملاً لغو شود، طبق بند پیشین نسبت به عودت هزینه بلیت ها اقدام می‌شود.

پرداخت به برگزارکننده

گردهما کل مبالغ دریافتی بابت بلیت ها را با کسر 4 درصد کارمزد خدمات سامانه بلافاصله پس از زمان برگزاری به روز و ساعت آن (از شنبه تا چهارشنبه ساعت صبح تا بعدازظهر) و در شرایطی قبل از اتمام برگزاری، در وجه برگزار کننده واریز خواهد کرد.

گردهما برای حمایت از برگزاری هرچه بهتر برگزاریها مبلغی از محل درآمد بلیت فروشی را به عنوان علی الحساب و با شرایط زیر، پیش از برگزاری برگزاری پرداخت می‌کند:

 • احراز هویت برگزارکننده توسط شماره موبایل و ایمیل شخصی او
 • پرداخت حداکثر ۸٠ درصد مبلغ حاصل از بلیت فروشی
 • به ازای هر بار محاسبه و پرداخت پیش پرداخت، مبلغی به عنوان کارمزد حسابداری دریافت می‌شود.

شرایط تیمهای اجرایی

سایت گردهما صرفاً معرفی کننده تیم‌های اجرایی با توجه به پروفایلهای ثبت شده به همراه امکانات آنها خواهد بود. لذا هیچ نقشی در فرآیند و چارچوب اجرای برگزاریها نخواهد داشت. مگر اینکه در آینده خود گردهما دارای تیم اجرایی اختصاصی باشد.

عقد قرارداد اجرای برگزاری با تیم‌های اجرایی بر عهده برگزار کننده و تیم اجرایی می‌باشد و گردهما به هیچ عنوان در خصوص موارد حقوقی قرارداد مسئول نخواهد بود.

حق کمیسیون گردهما از بابت معرفی تیمهای اجرایی بعنوان مجری برگزاری توسط مدیر تیم اجرایی پرداخت می‌شود.


شرایط برای شرکت کنندگان

 • افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده آنها است.
 • از آن جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به گردهما ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به گردهما بر عهده کاربر است.
 • گردهما از یک تیم کارآزموده فناوری اطلاعات برای ارایه خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است گردهما برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
 • از آن جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور تنظیم شده است، گردهما مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.
 • در ازای ثبت نام انجام شده یا بلیت خریداری شده کاربران تنها می‌توانند در برگزاری مربوطه شرکت نمایند (خریدار نمی تواند در ازای کد یا بلیت خود پول مطالبه نماید).
 • با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که برگزارکننده برگزاری به هر علتی از ارایه خدمات خودداری نماید، گردهما تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد و در صورت حل نشدن مشکل، مبلغ بلیت خریداری شده به مشتری پس داده می‌شود.
 • گردهما تلاش می‌کند واقعی بودن هویت برگزارکننده هر برگزاری را بررسی نماید و تنها در صورت تایید آن اطلاعات آنرا منتشر نماید. ولی در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت خدمات به عهده گردهما نخواهد بود.
 • چنان چه مشتری در تاریخ تعیین شده در سایت از بلیت خود استفاده ننماید گردهما مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد.
 • افراد بایستی نکات مربوط به هر برگزاری را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی ها و تماس ها را برطرف می‌نماید.
 • قوانین پس گرفتن بلیت یا هزینه ثبت نام: توسط برگزارکننده تعیین می‌شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان پس دادن بلیت یا حق ثبت نام وجود ندارد.

گردهما اینجاست!

نماد اعتماد

پیوندها

راهنما

© کلیه حقوق این سامانه برای شرکت حصار محفوظ است. 1395 بازدید امروز:13